liliway logo
en English
Се вчитува...
Дома 2022-10-10T07:09:29+00:00
liliway factory

13+ години искуство

Ја познаваме индустријата за осветлување одвнатре, особено светлата со сензор за движење.

За нас

Добредојдовте во Лиливеј

Професионален производител ангажиран во интелигентни сензорски ламби од 2009 година

Сертификат

liliway certificate

Највисоко ниво на контрола на квалитетот

Строгата внатрешна контрола на квалитетот за да се обезбеди најдобар квалитет на производите

За нас

Ние инвестираме само во најдобрата технологија

Зошто вреди да се работи со нас?

Иновација за решенија за сензорско осветлување

Liliway е пионер на сензорското светло, нашите производи ви нудат поголема удобност, безбедност и заштеда на енергија.Без разлика дали за дома, двор, градина или тераса, за на отворено или внатре - ќе најдете огромен избор на LED светилки со сензор за движење за различни апликации.

Искуство и квалитет

Со повеќе од 13 години искуство во индустријата за осветлување со сензори, добро ја познаваме внатрешноста и надворешноста.

Ние постојано инвестираме во истражување и развој во развојот на нови производи.Производите ги исполнуваат европските стандарди за тестирање GS, CE, ROHS, TUV, REACH, ERP и R&TTE итн.

Управувано од побарувачката и енергетска ефикасност

Нашите интелигентни решенија го подобруваат квалитетот на животот и енергетската ефикасност на секое работно место.

Нуди решенија за осветлување на автоматски сензор за движење според побарувачката.Ние сме прв избор за монтери, планери и инвеститори.

Добро воспоставена сертификација на компанијата

Нашата компанија е наградена со сертификат за квалитет-менаџмент ISO 9001:2015 и ISO 14001:2015.

Лиливеј е исто така член на BSCI, организација која води кампањи за усогласување со социјалните минимални стандарди во синџирите на снабдување.

PIR откривање

Откривање на микробранова печка

Апликации на сензорите

Ние се посветуваме на светлината на сензорот за движење

Ви го даваме најдобриот квалитет е планинскиот врв на она што го обезбедуваме

Најнови и популарни производи

Една од основните карактеристики на нашата понуда е иновативноста.Постојано ги развиваме нашите нови производи и технологии, што ни овозможува да ја подигнеме границата кога станува збор за нивото на предложени решенија.Ве покануваме да се запознаете со најновите и популарни артикли.

Види повеќе

Категории на производи

Дизајните на светилките со сензор за движење Liliway комбинираат чувствителност и интелигентни амбиции со свесноста за комерцијалните и комуналните барања.Тие се интелигентен и инвентивен одговор на потребите на нашите клиенти.

Погледнете ги сите производи
Погледнете ги сите производи

Последни вести

Следете ги најновите вести од животот на нашата компанија и бидете во тек.

Погледнете ги сите новости
Погледнете ги сите статии

Најновиот каталог

КАТАЛОГОТ ЛИЛИВЕЈ Е ТУКА!

Преземи каталог

Наш партнер

Работевме со многу брендови

Одете на врвот